Склад депутатів 7 скликання

Округ № 1 - Щеглова Людмила Іванівна, 1962 року народження, освіта вища, проживає с.Любимівка, Вільнянський район, Запорізька область, спеціаліст землевпорядної служби Любимівської сільської ради, позапартійна, самовисування.

Округ № 2 - Бурмай Лідія Іванівна, 1958 року народження, освіта середньо-спеціальна, проживає с.Любимівка, Вільнянський район, Запорізька область, пенсіонерка, позапартійна, самовисування.

Округ № 3 - Овчаренко Надія Василівна, 1973 року народження, освіта загальна середня, проживає с.Любимівка, Вільнянський район, Запорізька область, не працює, позапартійна, самовисування.

Округ № 4 - Тертична Валентина Сергіївна, 1963 року народження, освіта вища, проживає с.Любимівка, Вільнянський район, Запорізька область, головний бухгалтер Любимівської сільської ради, позапартійна, самовисування.

Округ № 5 - Кравченко Ірина Олександрівна, 1966 року народження, освіта середня спеціальна, проживає с.Вільнянка, Вільнянський район, Запорізька область, техпрацівник Вільнянської ЗОШ № 1, позапартійна, самовисування.

Округ № 6 - Пономаренко Марія Іванівна, 1963 року народження, освіта середня спеціальна, проживає с.Скелювате, Вільнянський район, Запорізька область, керівник народного колективу районного будинку культури, позапартійна, самовисування.

Округ № 7 - Бурмай Любов Володимирівна, 1954 року народження, освіта середня спеціальна, проживає с.Скелювате, Вільнянський район, Запорізька область, пенсіонерка, позапартійна, самовисування.

Округ № 8 - Білова Тамара Михайлівна, 1940 року народження, освіта повна загальна середня, проживає с.Веселотернувате, Вільнянський район, Запорізька область, пенсіонерка, позапартійна, самовисування.

Округ № 9 - Корніленкова Світлана Анатоліївна, 1964 року народження, освіта повна загальна середня, проживає м.Вільнянськ, Запорізька область, свинарка ПП«Дубайланд», позапартійна, самовисування

Округ № 10 - Колєснік Євгеній Анатолійович, 1983 року народження, освіта середня спеціальна, проживає с.Петрівське, Вільнянський район, Запорізька область, слюсар електро-монтер ООО «Ритм», позапартійний, самовисування.

Округ № 11 - Лобкова Ольга Борисівна, 1962 року народження, повна загальна середня освіта, проживає с.Грізне, Вільнянський район, Запорізька область, листоноша пересувного відділення зв»язку, позапартійна, самовисування.

Округ № 12 - Мартиненко Світлана Олександрівна, 1973 року народження, освіта вища, проживає с.Новотроїцьке, Вільнянський район, Запорізька область, заступник голови ФГ «Агронікс», позапартійна, самовисування.