Моє рідне село

«Моє рідне село». Під такою назвою у с.Скелювате Любимівської сільської ради 16 вересня відбувся святковий концерт. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей. На урочистостях були присутні Кірков Олександр Федорович (депутат обласної ради), Коваленко Ірина Олександрівна (Любимівський сільський голова), Остапенко Анжела Іванівна (директор Любимівського НВК, депутат районної ради), Банделюк Іван Дмитрович (депутат районної ради), депутати сільської ради.

Святкування розпочалося відкриттям дитячого ігрового майданчика. Це вже другий майданчик на території Любимівської сільської ради, який встановлено завдяки фінансовій підтримці і небайдужому ставленню до громади Кіркова Олександра Федоровича, який не тільки виділив кошти із свого депутатського фонду на придбання майданчика, але і як керівник підприємства «Ремшляхбуд» допоміг в облаштуванні території під майданчик (надав трактор для викорчовування коріння та завіз відсів).

Сільський голова Коваленко І.О. від імені громади звернулася зі словами вдячності до Олександра Федоровича, відзначивши, що завдяки таким людям йде розвиток та розбудова населених пунктів. Подякувала і активній молоді села, яка організувала встановлення майданчика. Також відзначила Скелюватську громаду як одну з найбільш згуртованих і мудрих, побажала усім здоров'я, добробуту та злагоди, посмішок на обличчях їхніх дітей.

Розрізали стрічку та відкрили ігровий майданчик для дітей Олександр Федорович та Ірина Олександрівна. Перевірити на справність гойдалки доручили сільському голові, яка перша випробувала їх та згадала дитинство. Тож тепер і у Скелюватому є дитячий ігровий майданчик, де діти з радістю зможуть провести свій час. Дітлахів на святі пригощали солодощами.

Малеча радісно випробувала гойдалки і каруселі, а дорослі перемістилися на головну сцену, де продовжилося свято села виступами шановних гостей: самодіяльного народного фольклорного колективу «Богатиряни» та його солістів, танцювального колективу «Реал-денс». Ведучими концерту були Людмила Тандура та Марія Пономаренко, яка до речі і була організатором свята.  Розвагою для наймолодших гостів свята стали ігри на надувній гірці, дорослі вподобали тир, працювали торгові намети. Всі гості свята скоштували смачний каравай.

Напевно, найбільше слів вдячності лунало на адресу хлопців, які захищали і захищають рідну землю на сході нашої Батьківщини. Ніхто не залишився без подарунків, фінансування яких здійснювали фермерські та приватні підприємства сільської ради.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї погожої днини в Скелювате. Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки, буде щирою фінансова підтримка від меценатів і творча – від людей.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.